Deelnemende scholen en vestigingsplaatsen

Stedelijke basisschool Creatopia

Stedelijke basisschool Creatopia telt 3 deelnemende vestigingsplaatsen 

Kleuterschool

Valerius de Saedeleerstraat 2 
2020 Antwerpen
03 242 42 80 
creatopia@so.antwerpen.be

Stedelijke basisschool Creatopia 

Lagere school 1ste graad 

Pierenbergstraat 31 
2020 Antwerpen 
03 293 24 70 
creatopia@so.antwerpen.be

Stedelijke Basisschool Creatopia 

 

Lagere school 2de en 3de graad

Jan Frans van de Gaerstraat 11
2020 Antwerpen
03 291 14 40 
creatopia@so.antwerpen.be 

Stedelijke Basisschool Creatopia 

Contactpersoon 
Jiska Steurs 
Zorgcoördinator 
03 238 35 91
jiska.steurs@so.antwerpen.be

 

Basisschool Domino

Jan De Voslei 23a
2020 Antwerpen
03 237 62 63 
domino@cksa.be

Basisschool Domino

  

Ingang Boomsesteenweg 265
2020 Antwerpen 

Contactpersoon
Katja Van den Berghe
Directeur
03 237 62 63 
katja.van.den.bergen@cksa.be

 

Stedelijke kleuterschool De Kameleon

Constant Permekestraat 2
2020 Antwerpen
03 292 21 80
dekameleon@so.antwerpen.be

De Kameleon   

Contactpersonen 
Vicky De Grave
Directeur
03 292 21 81
vicky.degrave@so.antwerpen.be

 

Francine Loquet
03 292 21 83 
francine.loquet@so.antwerpen.be

Stedelijke Basisschool De Piramide

Pierenbergstraat 33
2020 Antwerpen
03 293 24 80
depiramide@so.antwerpen.be

Stedelijke Basisschool De Piramide 

Contactpersoon
 

Vrije Basisschool Pius X 

VII-de Olympiadelaan 25
2020 Antwerpen
03 820 66 05
directielager@piustien.net

Vrije Basisschool Pius X

Contactpersoon 

 

GO! Basisschool De Schakel

Weerstandlaan 141
2660 Hoboken 
03 285 06 83
leerlingen@bsgo-deschakel.be

GO! Basisschool De Schakel 

 

Contactpersoon 
Ellen Tondeur
zorgcoördinator
03 740 53 73
ellentondeur@bsgo-deschakel.be
 

Stedelijke Kleuterschool De Tandem

Jan De Voslei 10
2020 Antwerpen 
03 432 41 20 
detandem.kleuter@so.antwerpen.be

Kleuterschool De Tandem  

Contactpersonen
Line Machiels
Directeur
03 432 41 20
line.machiels@so.antwerpen.be

 

Carla Schuurmans
Beleidsondersteuner
03 432 41 20 | zorg 03 432 41 23
carla.schuurmans@so.antwerpen.be

Stedelijke Lagere School De Tandem 

Pestalozzistraat 5
2020 Antwerpen
03 293 24 24
detandem.lager@so.antwerpen.be 

Stedelijke Lagere School De Tandem 

Contactpersoon
Chantal Corremans
Directeur
03 293 24 24
chantal.corremans@so.antwerpen.be

 

Leefschool Toverbol 

Wittestraat 116
2020 Antwerpen
03 248 00 48
directie@toverbol.be

Leefschool Toverbol

Ingang De Bosschaertstraat 145
2020 Antwerpen

Contactpersonen
Wendy De Smet
Directeur
03 248 00 48  
wendy.de.smet@cksa.be

Tine De Beuckelaer
03 248 00 48
tine.de.beuckelaer@cksa.be

 

 

Stedelijk Lyceum Expo

Boomsesteenweg 270
2020 Antwerpen
03 291 14 30
expo@stedelijklyceum.be

Stedelijk Lyceum Expo 

Contactpersoon 
Liesbeth Heuring
Directeur
03 291 14 34
liesbeth.heuring@so.antwerpen.be 
 

GO! Koninklijk Atheneum Hoboken 

Hendriklei 67
2660 Hoboken
03 828 62 26 
info@atheneumhoboken.be

GO! Koninklijk Atheneum Hoboken 

Contactpersoon
Suzanne Van Oosterwyck
Adjunct-directeur
03 827 27 99
adjunctdirecteur@atheneumhoboken.be

 

 

Stedelijk Lyceum  Olympiade

VIIde Olympiadelaan 2
2020 Antwerpen
03 242 90 60
olympiade@stedelijklyceum.be

Stedelijk Lyceum Olympiade  

Contactpersoon 
Bram Wellens
Directeur
03 242 90 60
bram.wellens@so.antwerpen.be 

Stedelijk Lyceum Pestalozzi 

Jan De Voslei 6
2020 Antwerpen
03 293 24 00
pestalozzi@stedelijklyceum.be

Stedelijk Lyceum Pestalozzi 

Contactpersoon
Chantal Van Hove
Directeur
03 293 24 00
chantal.vanhove@so.antwerpen.be
 

H. Pius X Instituut Middenschool

C. Buyssestraat 44 
2020 Antwerpen
03 820 66 00
info@piustien.net 

H.Pius X Instituut Middenschool 

 

 

Ingang Hof van Tichelen 46A 
2020 Antwerpen
 

H. Pius X Instituut Bovenbouw

H. Pius X Instituut Bovenbouw telt 2 deelnemende vestigingsplaatsen 

Bovenbouw - Tweede graad

C. Buyssestraat 44 
2020 Antwerpen
03 820 66 00
info@piustien.net 

H.Pius X Instituut Bovenbouw

Ingang Hof van Tichelen 46A 
2020 Antwerpen

Bovenbouw - Derde graad 

Abdijstraat 128
2020 Antwerpen
03 259 05 60
info@piustien.net 

H.Pius X instituut - Bovenbouw

Contactpersoon 

Stedelijk Lyceum Zuid

August Leyweg 3
2020 Antwerpen
03 241 07 50
zuid@stedelijklyceum.be

Stedelijk Lyceum Zuid
 

Contactpersoon
Eric Van Peel
Directeur
03 241 07 50
zuid@stedelijklyceum.be
 

 

Schrijf je hier in voor de A'REA 2020 nieuwsbrief

Schrijf je in